מחזות בלונדון

לונדון היא בירת התיאטרון העולמי, מחזאים כמו שייקספיר, דיקנס, טייט ואחרים הקימו כאן מורשת שאין עוד כמוה בתבל. מחזה בלונדון הוא חוויה שאין עוד כמוה – בואו לגלות כמה מהמוצלחים והמוכרים ביותר.

ואם אתם מחפשים מחזות זמר בלונדון – לחצו כאן.

האישה בשחור (The Woman in Black)

הצגת האימה המבוססת על הספר המפורסם מ-1983 רצה בלונדון כבר יותר מ-25 שנים (רק הצגה אחת קיימת יותר זמן). הספר זכה למספר עיבודים בתיאטרון ושני סרטים ונחשב לאחת מיצירות המופת של ז׳אנר האימה הבריטי. הסיפור מגולל את שובה של רוח רפאים של אשה שנעלמה במיסתוריות באחוזה באנגליה הכפרית.

המחזה שמשתבש (The Play That Goes Wrong)

המחזה שמשתבש מיועד למשפחות ומומלץ לילדים. העלילה מתארת צוות תיאטרון שמנסה להעלות הצגה על תעלומת רצח אולם כל מה שיכול להשתבש משתבש. ההצגה עתירת אפקטים של שלל חפצים שנשברים, נופלים עולים באש וכו׳.

מגרש השדים (The Exorcist)

ההצגה מבוססת על סרט האימה המצליח מ-1973 ומביא לבמה את סיפורה של ילדה אשר גופה נשלט על ידי השטן בעצמו וסיפורו של כומר צעיר המנסה להציל אותה.

גטסבי הגדול (The Great Gatsby)

הצגה המבוססת על ספרו המפורסם של של פ. סקוט פיצג׳רלד ומביאה לבמה את עולם הג׳אז של שנות העשרים במזרח ארה״ב. הספר עובד לאינספור מחזות ואף זכה לסרט בכיכובו של לאונרדו די קפריו ב-2013. המון ריקודים וקוקטיילים מראים את סיפור חייו הבדיוני של גטסבי.

מלכודת העכבר (The Mousetrap)

המחזה הוותיק ביותר בלונדון אשר רץ כבר 65 שנים ומבוסס על יצירת המופת של אגת׳ה כריסטי. המחזה המפורסם מתאר חקירה של רצח מיסתורי עם מספר תפניות מפתיעות.
print

:Share

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

0 תגובות
Inline Feedbacks
טעינת תגובות נוספות

מאמרים אחרונים באתר...

מאמרים אחרונים באתר...