מחזות זמר בלונדון כרטיסים זולים והנחות

הצגות בלונדון או מחזות זמר בלונדון הם אחת האטרקציות המרכזיות של העיר. כפי שלניו-יורק יש את ברודווי ללונדון יש את הווסט-אנד. מכאן יוצאות הפקות מטורפות שחלקן כמו עלובי החיים, רצות כבר 3 עשורים! המופעים כוללים שירים מקוריים או עיבודים לשירים מוכרים (כמו כאלה המבוססים על סרטים, להקות או זמרים) וכמובן, ריקודים וכיריאוגרפיה מדהימים.

לא הייתם בלונדון אם לא הייתם בהצגה או מחזות הזמר. בלינק הזה תוכלו למצוא המלצות למחזות זמר שרצים כעת בווסט-אנד ובכתבה הזו נתמקד באיך להשיג כרטיסים זולים למחזות זמר.

מחזות זמר לונדון הנחות ומבצעים

 1. בכתבה הזו ריכזנו עבורכם את כל המידע על מחזות זמר בלונדון, כולל קישורים לאתרים מומלצים לקניה – לחצו כאן.

2. מבצעים באתרי אינטרנט: יש הרבה אתרים שמציעים כרטיסים למחזות זמר, אבל חשוב מאוד להיזהר בעת הקניה! לא לקנות מאתרים שאתם לא מכירים ובטח לא לתת פרטי אשראי אם אתם לא בטוחים. אני ממליצה על האתר הזה לקניית כרטיסים לכל מחזות הזמר במחיר מעולה – לקנייה לחצו פה, או היכנסו לאתר: http://londonwaits.ltdtickets.com/

3. קופונים: כרטיסים זולים או מבצעים כדאי קודם כל לחפש באתרי הגרופון המקומיים. תמיד אפשר למצוא איזו עסקה משתלמת (ולא רק למחזות זמר והצגות אלא גם למסעדות והופעות וכוליי..). שלושת אתר הקופונים המובילים הם:

גרופון  http://www.groupon.co.uk/

וואצ'ר  http://www.wowcher.co.uk/

ליבינג סושיאל http://www.livingsocial.com/gb

4. הצגות צהרים: למרבית ממחזות הזמר יש הצגות גם בשעות הצהרים (בדרך כלל ב-14:30) בימים מסוימים. כרטיסי להצגות צהרים זולים יותר מהצגות הערב ויכולים להגיע להבדל של חצי מחיר. לדוגמא, אחת ההצגות היקרות ביותר בלונדון היא "ספר המורמונים" (Book of Mormon) שמחירי הכרטיסים עומדים על 90 פאונד! אבל הצגת הצהרים ביום רביעי נמכרת ב-45 פאונד בלבד. שווה לבדוק!

5. לספונטניים:  להגיע לתאטרון מוקדם בבוקר או חצי שעה לפני תחילת ההצגה (כלומר, ב-19:00). זה הזמן שבו התאטראות מבינים שלא יהיה להם אולם מלא ומחיר הכרטיסים ליציע ירד מ-£40 ל-£15. זהו סיכון שכדאי לקחת, משום שגם אם לא יהיו כרטיסים זולים, עוד לא קרה שלא יהיו כרטיסים בכלל ומקסימום תשלמו את המחיר המלא, אך מבלי לשלם עמלה (אותה גובים משרדי הכרטיסים ואתרי האינטרנט).

פירוט על מחזות הזמר המציגים כיום בעיר והמלצות, תוכלו למצוא בכתבה הזו.

טיפ קטן לסיום: אל תתפתו לקנות מסוכנויות או אתרים שאתם לא מכירים! המחיר יכול להיות זול מאוד, אבל בסוף הלך הכסף ואין כרטיס

———

*לעדכונים שוטפים על המתרחש בעיר, הצטרפו אלינו בפייסבוק*

print